Семінар-навчання у відділення соціальної допомоги вдома

Дата: 03.10.2018 16:14

Фото без опису   3 жовтня 2018 року відбувся семінар-навчання соціальних працівників та соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома Центру надання соціальних послуг Шишацької селищної ради по питаннях призначення житлової субсидії з 1 жовтня 2018 року.

Запрошена начальник відділу надання грошових допомог та субсидій управління праці та соціального захисту населення Шишацької районної державної адміністрації Тетяна Попов, яка ознайомила присутніх із процедурою оформлення документів для оформлення субсидій по відшкодуванню витрат на оплату житлово-комунальних послуг підопічним відділення у зв’язку із внесенням змін до Положення про порядок призначення субсидій із жовтня 2018 року та детально зупинилася на конкретних прикладах вирішення питання нарахування житлової субсидії згідно Постанови Кабінету Міністрів України та надала вичерпні відповіді на численні запитання працівників відділення.

Прес-служба селищної ради