30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

і зберігається духовність.

Пам’ятаймо, що у давнину

бібліотеку називали “дім життя’,

“притулок мудрості”, “аптека для душі”

Василь Сухомлинський

Фото без опису   З давніх-давен бібліотека була і залишається храмом знань, берегинею літературної спадщини людства. Книгозбірні – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять значний внесок у виховання й навчання дітей та молоді. Вона допомагає навчатися, шукати і знаходити.

На території Шишацької об’єднаної територіальної громади діє Публічна бібліотека селищної ради. Сюди, як і колись, йдуть читачі. Звертаються і по допомогу, і по пораду, і просто бажають відпочити із книгою в руках «у тихому місці для читання». У цьому осередку культури та духовності невтомні працівники бібліотеки проводять різноманітні освітні та мистецькі заходи, тематичні та художні виставки.

Нині бібліотечна справа знаходиться на шляху активного впровадження новітніх технологій та пошуку нових підходів до спілкування з читачами. І, насамперед, це відбувається завдяки фаховій компетентності, відданості справі та невичерпному ентузіазму працівників бібліотек. У цей День ми згадуємо про їх кропітку працю та високу місію: виховувати грамотного читача, навчити його орієнтуватися у потоці інформації, уміло користуватися ресурсами та послугами бібліотеки.

Бажаємо всім, хто любить і цінує книгу, міцного здоров'я, родинного затишку, творчого натхнення, особистих досягнень та нових цікавих відкриттів!

Шишацький селищний голова

Олександр Тутка, виконавчий комітет та