Успіху й терпіння – вчителям, учням і батькам!

Дата: 31.08.2018 14:09

Традиція святкувати перший день нового навчального року об’єднала багато поколінь: без перебільшення, його відзначають всі - від вихованців дитячих садків до людей, які давно вже закінчили навчання. Це наше спільне свято, тому що в основі будь-якої справи, будь-якої професії і навіть хобі лежать знання. Вони дають людині впевненість і свободу у виборі життєвого шляху, можливість домогтися успіху і реалізувати свої здібності. Саме тому ми настільки серйозну увагу приділяємо забезпеченню якісних освітніх послуг. Нехай новий навчальний рік буде наповнений цікавою атмосферою, квітковими барвами, свіжістю оновлених класів! Хай він відкриє перед учнями нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей. У цей світлий день ми бажаємо всім зберегти дитячу спрагу знань, юнацьку допитливість розуму і дорослу зрілість міркувань!

P.S. Подякою Міністерства освіти і науки України відзначено Марину Степаненко, керівника гуртка Шишацької філії Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Полтавської області за сумлінну та бездоганну працю у справі навчання та виховання підростаючого покоління.

Шишацький селищний голова

Олександр Тутка, виконавчий комітет та