Міфи та правда про освітню та медичну реформи - посібник для журналістів

Дата: 16.08.2018 11:36

Фото без опису

Найбільший суспільний резонанс в 2017 році викликали дві ключові реформи: медична і   освітня.

Щоб розвіяти міфи, навколо цих реформ, команда Центру «Ейдос» розробила короткий методичний посібник (ЗАВАНТАЖИТИ).

Окрема увага в посібнику зосереджена в описанні змін, які відбудуться в системі освіти та медицина на найнижчому рівні — сільській місцевості.

Видання з різних сторін розкриває міфи та реальність впровадження в Україні реформ освіти та медицини, а також містить спеціалізовані матеріали, які допоможуть використовувати нові тенденції та інструменти у написанні публікацій для газет, інтернет-видань та соціальних мереж.

Посібник підготовлено для журналістів газет та онлайн ЗМІ в рамках проекту «Медіашкола з Децентралізації. Курс ІІ», що здійснюється Центром політичних студій та аналітики «Ейдос» за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

За матеріалами сайту "Децентралізація"