Яскравий день, яскраве свято, яскраві фото …

Дата: 13.08.2018 14:17

Гучно і яскраво святкували третю річницю Дня громади. Цей день, насичений позитивними емоціями, залишив приємний шлейф спогадів для кожного присутнього. Святкування традиційно відбулося на березі мальовничого Псла, а літній сонячний день сприяв гарному настрою.

На території проходили розважальні заходи, майстер класи для усіх бажаючих, умільці презентували власноруч створені вироби – вишиванки, картини, намиста, гончарний посуд, чарівне дерев’яне мереживо та гіпсові елементи декору, пригощали смаколиками козаки-кашевари. Кожен мав змогу придбати різні сувеніри, смачний виноград, випічку зінківських майстрів та ПТУ №56 с. Яреськи.

Діти з захопленням відвідали велику зону дозвілля з каруселями, надувними спорудами, солодкою ватою та іграшковими лавками. У містечку старостинських округів була облаштована яскрава фотозона, створена спільно учнями, вчителями Великобузівського НВК та працівниками Будинку культури.

Всі ці дійства відбувалися під звуки чудового концерту. У ньому взяли участь як місцеві аматори сцени, так і всеукраїнськовідомі артисти. До самого пізнього вечора кипіло життя біля річки та лунали оплески, усі танцювали, співали, насолоджувалися дозвіллям.

У ході святкування були нагороджені Грамотами Верховної Ради України соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома Центру надання соціальних послуг Шишацької селищної ради Наталія Матвієнко та старша медична сестра операційна Шишацької центральної районної лікарні Ольга Матвієць. Відзначені подарунками кращі колективи, діячі у галузі культури, талановиті діти Шишацької громади, працівники та вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості, спортсмени та інші найвідоміші особистості нашого краю.

Тож кожен з присутніх отримав оберемок незабутніх вражень із святкування Дня народження громади.Фото без описуФото без опису

Прес-служба селищної ради