Вітання ювілярів

Дата: 07.08.2018 15:57

6 серпня 2018 року відзначає свій 90-річний ювілей Ходіс Наталія Максимівна з села Воронянщина Гоголівського старостинського округу.

З Днем народження Наталію Максимівну привітали директор КУ «Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради» Світлана Васильченко та завідувач відділення денного перебування Світлана Шона.

Щирими теплими словами привітали шановану ювілярку, побажали міцного здоров’я, побільше радісних і сонячних днів у житті, незважаючи на роки невичерпної енергії, оптимізму, тепла і стільки добра, скільки вона протягом свого нелегкого життя подарувала людям, а від імені голови Шишацької селищної ради Олександра Тутки вручили цінний подарунок та квіти.

Іменинниця була зворушена неочікуваними вітаннями та гарними подарунками. Щиро дякували за увагу до літніх людей.

Прес-служба селищної ради