Перевірка надання соціальних послуг

Дата: 07.08.2018 11:22

Фото без опису    Працівниками Центру надання соціальних послуг Шишацької селищної ради постійно проводиться контроль за якістю надання соціальних послуг догляду вдома пенсіонерам, особам з інвалідністю та хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги.

Так, 02 серпня 2018 року у селі Тищенки Великобузівського старостинського округу завідувач відділення соціальної допомоги вдома Лариса Кривошапка та соціальний працівник відділення Ніна Діхтяр здійснили планову перевірку з якості надання соціальних послуг соціальним робітником Матвієнко Н.В. підопічним відділення.

Проведено 10 обстежень, у ході яких одиноким пенсіонерам була надана гуманітарна допомога у вигляді б/у речей.

За наслідками перевірки встановлено, що соціальний робітник Матвієнко Н.В. справлється зі своїми обов’язками. Вона піклується про підопічних, надає послуги відповідно до груп рухової активності, своєчасно доставляє їм продукти харчування, ліки, прибирає в будинках, на подвір’ї, допомагає по господарству, вносить воду, оплачує комунальні послуги, оформляє документи на житлові субсидії, доглядає під час хвороби.

Пенсіонери висловлюють щиру подяку соціальному робітнику за розуміння, милосердя та допомогу.

Прес-служба селищної ради