Подорож рідним краєм

Дата: 30.07.2018 15:30

Фото без опису     Для багатьох людей поважного віку перебування на пенсії – період незкінченних домашніх турбот. Та життя продовжується й інколи хочеться душею поринути в прекрасне.

Так, працівники відділення денного перебування КУ «Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради» 27 липня 2018 року організували для своїх підопічних пізнавальну екскурсію до ландшафтного заказника «Короленкова дача», котра знаходиться в селі Малий Перевіз Шишацького району Полтавської області.

Ветерани дізналися багато цікавого про життя видатного вченого, письменника, журналіста та громадського діяча - Володимира Галактіоновича Короленка, котрий більше двадцяти років проживав разом зі своєю сім’єю в місті Полтаві, зокрема і у селі Малий Перевіз. Також мали змогу помилуватися дивовижними краєвидами природи, які відкриваються з тераси маєтку.

Відпочивші та в гарному настрої, сивочолі пенсіонери вирушили по домівках, подумки прощаючись із чарівною казкою природи рідного краю, з твердою впевненістю повернутися всім разом в це чудове місце.

Прес-служба селищної ради