165 років з дня народження Володимира Короленка

Дата: 27.07.2018 13:51

Сьогодні у Шишацькому краєзнавчому музеї відбувся захід приурочений до 165-ї річниці від дня народження відомого письменника Володимира Короленка, під час якого організатори провели присутніх по життєвих і творчих стежинах письменника. Любов Титаренко, начальник відділу культури і туризму селищної ради, у виступі розповіла про вагомий внесок у розвиток культури і літератури та запросила усіх до перегляду фрагменту фільму «Сліпий музикант»-екранізація одноіменної повісті.

Василь Іванович Магда, автор книги «З Хаток увесь світ бачив», на останок відмітив, що підростаюче покоління має знати історію рідного краю. Не тільки творчість відомого письменника, але і саме життя може слугувати прикладом відданого служіння ідеалам добра та справедливості. Адже він був скромною, а разом з тим дуже сміливою і по-справжньому інтелігентною людиною, що заслуговує на нашу пам’ять.

Тож, ми з вами маємо пишатися, що у списку наших земляків - такий геній як Володимир Короленко.

Прес-служба селищної ради