Безпека руху – це життя

Дата: 17.07.2018 10:13

Фото без опису  Керівництво та працівники КП «Техкомунбуд» постійно переймаються питаннями благоустрою населених пунктів громади та підвищенням якості надання комунальних послуг. Окрім ямкового та поточного середнього ремонтів, наші комунальники займаються експлуатаційним утриманням автошляхів. Так проводячи інспекцію стану доріг комунбудівці оцінюють їх безпечність та оглядовість. Проводиться скошування трави, вирубка дерев, кущів на узбіччі, які обмежують видимість. Наразі виконуться роботи по вул. Луг селища Шишаки, аби учасники дорожнього руху мали змогу безпечно пересуватися по даному відрізку шляху. Для процесу ліквідації кущів та очищення узбіччя використовується як ручний, так і механічний способи.

Фото без опису  Чимало турбот у комунальників. Та головне, що вони сповнені бажання, сил та енергії, робити все, щоб наші Шишаки і села об,єднаної громади ставали кращими, комфортнішими та охайнішими.   Потрібно підтримувати в цьому наших комунальників, а головне поважати і розуміти важливість їхньої праці.

Прес-служба селищної ради