Нова дошка оголошень

Дата: 16.07.2018 15:29

Фото без опису  Гарний і сучасний стенд для розміщення оголошень красується у центрі селища Шишаки. Його власноруч виготовили працівники КП «Техкомунбуд», використавши матеріали з ліквідованих ними аварійних дерев. Процес виготовлення та обробки матеріалу для стенду відбувався на пилорамі комунального підприємства, придбаній за кошти місцевого бюджету. Всі роботи проведені абсолютно безкоштовно. Нову дошку оголошень виконано у вигляді колони, і установлено у зручному для користувачів місці. Це чудовий і дієвий спосіб надання і поширення інформації для усіх жителів селища.

Таким чином КП «Техкомунбуд» дбає про благоустрій нашого селища і вдало поєднує приємне з корисним.

Прес-служба селищної ради