Благодійний концерт для людей похилого віку

Дата: 10.07.2018 13:14

Фото без описуПрацівники відділення денного перебування Центру надання соціальних послуг Шишацької селищної ради спільно з Клубом слідопитів дитячого відділу Шишацької громади церкви християн адвентистів сьомого дня Дніпровської конференції організували та провели благодійний концерт для підопічних відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання. Розпочався він театралізованим дійством, потім лунали пісні та вітання.

А як раніше святкували Івана Купала поділилася наприкінці свята завідувач відділення денного перебування Світлана Шона: «Дівчата вдень плели віночки з польових квітів, щоб увечері пускати їх за водою. Юнаки заготовляли хмиз для великого вечірнього багаття, щоб вночі запалити його. Довкола багаття співали українських пісень, жартували, а коли воно майже перегоріло, стрибали через багаття, взявшись за руки попарно».

Гучними оплесками присутні дякували всім учасникам за чудову концертну програму.

Прес-служба Центру надання

соціальних послуг