Вітання ювілярам!

Дата: 22.06.2018 10:29

Доброю традицією стало в комунальній установі «Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради» вітати ювілярів з Днем народження.

Завідувач денного перебування Світлана Шона завітала 20 червня 2018 року до Великоперевізького старостинського округу, де привітала з 90-річчям відразу двох ювілярів, Климишенко Ольгу Яківну та Пугача Петра Івановича. Побажала  іменинникам міцного здоров’я, хорошого настрою, благополуччя, довгих років життя, родинного затишку, турботи від рідних та близьких.

Іменинники були зворушені неочікуваними вітаннями та гарними подарунками. Щиро дякували за увагу до літніх людей.