Прощальні акорди випускного вечора в Шишацькій музичній школі

Дата: 31.05.2018 10:31

Музична школа — особливий світ, не схожий на загальноосвітню школу, адже тут відбувається творення дитячої душі через сприйняття прекрасного, панує атмосфера закоханості в мистецтво.

На свято 29 травня 2018 року завітало багато гостей, батьків та учнів. У цей день випускників привітала головний спеціаліст відділу культури і туризму селищної ради Лілія Островерха. Від імені селищного голови Олександра Івановича Тутки, начальника відділу культури і туризму селищної ради Любові Петрівни Титаренко випускники отримали приємні подарунки, а музична школа квіти.

З найтеплішими словами до випускників звернулася директор музичної школи Олена Володимирівна Черкас, яка побажала успіхів, нових досягнень та радості і натхнення на всьому життєвому шляху, підвела підсумок навчальних досягнень  та вручила свідоцтва про закінчення музичної школи.

Цього дня документ про здобуття мистецької освіти отримали 16 випускників.

Скільки щирих посмішок та сліз на очах було у вчителів та батьків, коли говорили випускники слова вдячності кожному з викладачів. А вони в свою чергу записали відео звернення до своїх учнів з прекрасними побажаннями.

Всі присутні мали змогу подивитися маленький фотозвіт випускників протягом їх перебування в альма-матер.

На завершення випускники, кращі учні та колективи музичної школи подарували гостям чудовий концерт, який занурив глядачів у море позитивних емоцій.

Випускний вечір пройшов у дружній та теплій атмосфері, всі присутні отримали багато яскравих вражень.

Діти востаннє вийшли на цю сцену в статусі учнів музичної школи і продемонстрували свої таланти.

Дорогі наші випускники!!! Хай вам у житті світить тільки мажорне сонечко, і якщо інколи пройде мінорна хмаринка, не падайте у відчай, а впевнено ідіть вперед до своєї мети!