Загальні збори відділення соціальної допомоги вдома

Дата: 29.05.2018 14:01

З метою підвищення рівня знань, 23 травня 2018 року відбулися загальні збори працівників відділення соціальної допомоги вдома Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради».

Провідний фахівець Шишацького ГС ГУ ДСНС України в Полтавській області Юрій Каленіченко та інженер з охорони праці Віктор Васильченко ознайомили присутніх з правилами безпеки життєдіяльності та наголосили на дотриманні правил пожежної безпеки. Юрій Каленіченко нагадав соціальним робітникам відділення соціальної допомоги вдома правила користування вогнегасником та поведінки у разі виникнення пожежі. Під час навчань всім присутнім було продемонстровано принцип роботи з вогнегасником, тож усі бажаючі могли потренуватися загасити умовну пожежу первинним засобом пожежегасіння.

Завідувач відділення соціальної допомоги вдома Лариса Кривошапка провела повторне роз’яснення по нормативних документах державного стандарту догляду вдома та наголосила соціальним робітникам про активізацію роз’яснень щодо надання соціальних послуг відділеннями КУ «Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради».