Засідання колегії Мінсоцполітики

Дата: 18.05.2018 15:05

17 травня 2018 року у місті Харкові за участі Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та Міністра соціальної політики Андрія Реви відбулось засідання колегії Мінсоцполітики „Про пріоритетні напрями реформування соціальної сфери: підсумки та перспективи”. У засіданні взяла участь начальник відділу соціального забезпечення, праці та соціальних послуг селищної ради Завалідер Наталія Миколаївна, як представник від Шишацької селищної ради.

Говорячи про реформування соціальної сфери, глава Уряду підкреслив, що соціальна політика має бути ефективною, адресною та цільовою, а механізми її впровадження зручними для громадян.

Міністр соціальної політики  поінформував учасників заходу про реалізацію пріоритетних завдань: сприяння продуктивній зайнятості та реформі ринку праці; створенні справедливої системи пенсійного страхування; забезпеченні ефективної державної соціальної підтримки населення; розвитку соціальних та реабілітаційних послуг у територіальних громадах; забезпеченні захисту прав дітей.