ВІТАННЯ!

Дата: 04.05.2018 16:04

Фото без описуВітаю депутатів-спортсменів!

Сьогодні у Полтаві відбулися обласні змагання серед депутатів обласних, районних, міських, селищних та сільських рад. У складі збірної команди Шишацького району були й представники нашої об’єднаної територіальної громади: депутати Сергій Вітценко, Володимир Веклич, Віктор Кубата, Ольга Попович (волейбол), Сергій Петров (теніс) та Алла Дерій (шашки).

Вже вдруге Алла Дерій стала переможницею обласних змагань з шашок серед жінок-депутаток. Її колега – депутат Ковалівської сільської ради Василь Стрижах посів четверте місце серед чоловіків. Тож у загальному заліку команда Шишаччини з шашок здобула золото.

Фото без опису

Алла Дерій, як і минулого року, представлятиме наш край у складі збірної команди Полтавської області на Всеукраїнських змаганнях серед депутатів усіх рівнів, що відбудуться на початку червня у місті Чорноморську Одеської області. Торік ми вітали нашого депутата з Всеукраїнською перемогою. Побажаймо їй золота і цього року!

І всім спортивним, активним, енергійним народним обранцям нашої громади, які є прикладом для інших, зичу незмінного успіху в житті!

З повагою – Шишацький селищний голова Олександр ТУТКА.