Чергова зустріч з Гоголем…

Дата: 04.05.2018 10:59

В рамках предметного тижня учителька зарубіжної літератури Гоголівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів імені М.В.Гоголя  В.В.Шарлай разом зі своїми вихованцями та працівниками Національного музею-заповідника М.В.Гоголя провели захід «Чергова зустріч з Гоголем».

Фото без опису

Школярі відвідали музей, побували в робочому кабінеті письменника, де він писав свої перші твори. Особливо захоплюючою була розповідь «сестри» Гоголя (працівниці музею Прокуди І.О.) про стосунки з братом, про їхнє дитинство. А в улюбленій кімнаті сім’ї  Гоголів – вітальні – екскурсовод І.О.Волошина розповіла  багато цікавинок про нашого земляка за методикою зарубіжних музеїв.

Фото без опису

«Маменька» Миколи Васильовича (К.Д.Чернова) згадала про захоплення свого сина, разом із служницею Горпиною (Кудряшова А.) розповіла про «бабусину скриню», продемонструвала давній український одяг, а бажаючі, навіть, мали змогу його приміряти.

Фото без опису

Наприкінці зустрічі, смакуючи пирогом та трав’яним чаєм, всі учасники ділилися своїми враженнями та думками про творчість М.В.Гоголя та його шляхи, які починалися з рідного дому.