Oперативно-методична нарада із заступниками директорів шкіл , керівниками шкільних дружин юних пожежників, педагогами та вчителями

Дата: 23.04.2018 15:03

23.04.2018 року провідним інспектором Шишацького РС ГУ ДСНС України у Полтавській області Бондаренком М.В. та провідним фахівцем Шишацького РС ГУ ДСНС України у Полтавській області Каленіченком Ю.В. відповідно до плану спільних заходів щодо попередження загибелі дітей на пожежах на території Шишацької селищної ради в 2018 році та  вказівки Головного управління ДСНС України у Полтавській області від 11.04.2018 року № 02-2177/04 " Про проведення Тижнів знань безпеки життєдіяльності у дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних  навчальних закладах Полтавської області " була проведена оперативно-методична нарада  із заступниками директорів шкіл , керівниками шкільних дружин юних пожежників, педагогами та вчителями щодо організації в школах громади Тижні безпеки життєдіяльності, під час якої нагадано правила користування вогнегасником та іншими первинними засобами пожежогасіння, та обговорені питання покращення стану пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту у навчальних закладах та ДНЗ Шишацької селищної ради.