90-річчя Черненко Пелагеї Федорівни

Дата: 16.04.2018 10:17

11 квітня 2018 року відсвяткувала своє 90-річчя Черненко Пелагея Федорівна, яка мешкає у відділенні стаціонарного догляду для постійного та тимчасового проживання Територіального центру Шишацької селищної ради.

Іменинницю тепло привітали завідувач відділення денного перебування Світлана Шона та працівники стаціонарного відділення Оксана Хоменко та Валентина Кеньть.

Пелагея Федорівна пережила Другу світову війну, все своє життя працювала в колгоспі. Переживши безліч подій і витримавши удари долі, сьогодні – це енергійна людина, котра з оптимізмом дивиться на життєву дорогу, сміється та з гумором розповідає історії з свого життя.

Хочеться ще раз привітати Пелагею Федорівну з Днем народження та побажати міцного здоров’я, радості і добра, нехай Господь благословить Вас великими милостями і дарує ще многих і благих літ.