Повідомлення Великобагачанського об'єднаного УПФУ Полтавської області

Дата: 28.12.2017 15:52

На   виконання постанови Кабінету Міністрів України "Деякі питання виплати пенсії”, прийнятої 13 грудня 2017 року, Пенсійним фондом України 22-28 грудня поточного року буде проведено фінансування коштів для виплати пенсій січня 2018 року за датами виплати з 4 по 13 число в межах наявних коштів Фонду  через рахунки одержувачів в установах банків, через національного оператора поштового зв`язку - за датами виплати по 8 січня 2018 року включно.

29 грудня поточного року передбачається в межах надходжень до Пенсійного фонду фінансування виплати пенсій через ПАТ «Укрпошта».

Перерахування коштів за іншими датами виплати буде проводитися в січні 2018 року за загальним порядком.

Телефон “гарячої лінії”  92179.

Заступник начальника Великобагачанського

об'єднаного УПФУ Полтавської області                                                                                       Н.В.Соляник