Гурткова робота у Воскобійницькій школі

Дата: 28.12.2017 15:39

У Воскобійницькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів щодня  працюють гуртки різних напрямків. Але найбільше дітей відвідує гурток  «Умілі руки» під керівництвом Швацької Лариси Іванівни, вчительки трудового навчання.  Після уроків учні 5 – 11 класів збираються в  бібліотеці  та виготовляють різні вироби для домашнього вжитку, прикраси з бісеру,  вишивають картини,  в’яжуть іграшки з ниток тощо. Відрадно те, що гурток залюбки відвідують як дівчата, так і хлопці.  До роботи залучено дітей із багатодітних сімей,  із сімей зі складними життєвими обставинами, дітей з особливими потребами.

Фото без опису

Керівник гуртка використовує Інтернет-ресурси для того, щоб діти вміли створити власні проекти робіт, допомагає підібрати дизайн виробу, дає корисні поради. У бібліотеці та вестибюлі школи організовуються виставки робіт гуртківців.

Фото без опису

У передноворічні дні гуртківці виготовили ялинкові прикраси, сніжинки та власноруч прикрасили актову залу, святкову ялинку. На думку керівника гуртка, рукоділля, робота з папером, тканиною розвивають творчі здібності, моторику рук, заспокоює дітей, дає змогу відпочити після уроків, відволікти від неприємностей.