ПРИВІТАННЯ ЮВІЛЯРІВ

Дата: 10.11.2017 15:30

Зовсім недавно, 02 листопада 2017 року, відзначила ювілейний день народження жителька смт Шишаки – Лень Ніна Іванівна, 1927 року народження.

Фото без опису

10 листопада 2017 року святкує свій золотий ювілей житель с. Жоржівка – Омельченко Микола Пилипович, 1922 року народження.

Фото без опису

Зі словами поздоровлення до ювілярів завітали завідувач відділення денного перебування територіального центру Світлана Шона та голова Шишацької ветеранської організації Любов Канівець.

Щирими та теплими словами привітали ювілярів, побажали здоров’я, благополуччя, довгих років життя. Іменинники були дуже зворушені привітаннями та приємними словами подяки.

Надзвичайно приємно було бачити  їх усміхнені обличчя та наповненні радості очі, а також чути слова вдячності за увагу та турботу.

Бажаємо Вам, ювіляри, міцного здоров’я, щастя, Божої благодаті. Хай людська повага і шана не минають, а життя дарує багато світлих і радісних років на многая і благая літ.