Святий Миколай, ти до нас завітай!

Дата: 21.12.2017 15:30

Напередодні дня Святого Миколая в дошкільному навчальному закладі «Ясочка» відбулося свято «Святий Миколай, ти до нас завітай!», яке організувала та провела вихователь-методист Васильченко Н.Ю. Діти знайомилися з українськи­ми зимовими святами та християнськими тра­диціями. До вихованців на свято завітало неслухняне «чортеня». Діти із захоплення спостерігали за казковим сюжетом  та і самі були безпосередніми учасниками дійства: читали вірші про Святого Миколая, співали пісні, із захопленням грали у цікаві ігри. Кульмінаційним моментом свята був прихід «Святого Миколая». Діти із піднесеним настроєм зустріли «Святого Миколая». Він допоміг малятам прогнати «чортеня» та дав зрозуміти дітям, що найбільше в світі цінується доброчесність, милосердя, повага та любов до ближнього. Під кінець свята діти отримали від «Святого Миколая» солодкі подарунки. Це свято допомогло розвинути у дітей творчість, артистичність, му­зичні здібності, уміння спілкуватися з од­нолітками та дорослими.