Проведено нараду

Дата: 19.08.2016 15:12

18 серпня селищний голова Олександр Тутка провів нараду з старостами та керівниками структурних підрозділів  селищної ради.

На нараді розглянуто ряд актуальних питань життєдіяльності об’єднаної територіальної громади. А саме: питання благоустрою населених пунктів,проведення роз’яснювальної роботи старостами серед населення  громади по укладанню договорів з КП «Техкомунбуд» на вивезення твердих побутових відходів ,підготовки до осінньо-зимового періоду соціальної інфраструктури , комунальних служб ОТГ та ряд інших питань.

Фото без опису

Селищний голова  поставив завдання перед службою соціального захисту, старостами -  приділяти належну увагу мешканцям громади,які опинилися в складних життєвих умовах,особливо тяжко хворим. Виявляти таких людей з метою надання їм матеріальної допомоги.

Фото без опису

Кожен із 11 старост висвітлили проблеми та напрацювання по старостатах.

На сам кінець селищний голова підкреслив, що всі ми, а це і управлінський апарат селищної ради, старости повинні працювати так, щоб кожен житель громади від дитини до пенсіонера відчували, що не залишені сам на сам зі своїми бідами та проблемами.

Фото без опису Тож до праці щоденної, плідної для  покращення благополуччя жителів громади.