95-річний ювілей Прудкої Уляни Олексіївни жительки села Велика Бузова

Дата: 16.03.2018 14:42

15 березня 2018року відзначила свій 95-річний ювілей Прудка Уляна Олексіївна жителька села Велика Бузова.

У гарній світлиці будиночку зустрічала вона гостей на свій День народження, де проживає разом зі своїми дітьми. Прийшли її вітати завідувач відділення денного перебування Територіального центру соціального Шишацької селищної ради Світлана Шона та голова Великобузівського старостинського округу Катерина Цьова.

Теплі слова вітання, подарунки, присвячені саме довгожительці, викликали у бабусі не лише сльози радості, а й щиру подяку, що не забули, прийшли і вшанували її ой, які ж нелегкі літа.

За хвилини спілкування згадалося немовби все життя. Як під час Великої Вітчизняної війни її молоду вивезли до Німеччини, де в концтаборі тяжко працювала на гітлерівців, по закінченню війни повернулася додому, а далі вийшла заміж, народилися діти і все життя в роботі, тяжко-тяжко працювала у рідному колгоспі. Гірко наробилася за свій вік.

Ще раз вітаємо ювілярку, бажаємо їй міцного здоров’я, радості і добра. Нехай Господь благословить Вас, Уляно Олексіївно, великими милостями і дарує ще багато благих літ.