Лекція лікаря для слухачів "Університету ІІІ віку"

Дата: 23.01.2017 14:07

Цікавим і надзвичайно корисним відбулося заняття 23 січня 2017року, у відділенні денного перебування Територіального центру Шишацької селищної ради, для слухачів «Університету ІІІ віку» Шишацької ветеранської організації. Провів заняття сімейний лікар Костенко Анатолій Андрійович Центру ПМСД Шишацької селищної ради.

Лікар терапевт за плечима якого великий стаж роботи в системі охорони здоров’я детально зупинився на хворобі віку – гіпертонії з усіма її різновидностями. Він розповів слухачам університету як запобігти хворобі, на що необхідно звернути увагу, які ліки приймати, яке харчування вести. Адже для людей літнього віку важливе все: і відпочинок, і емоції, і фізичні вправи, все те, що робить життя щасливим та повноцінним.

Лікар охоче давав відповіді на запитання слухачів та надавав рекомендації щодо попередження хвороби, а саме: як правильно приймати ліки щоб  врегулювати  тиск,  обов’язково  проходити  обстеження у лікаря та ні в якому разі  не займатись самолікуванням.

Зустріч відбулася в теплій, дружній атмосфері. Ветерани подякували лікарю за розповідь, в свою чергу Анатолій Андрійович пообіцяв неодноразово ще прийти з новими лекціями.