Соціальне таксі в дії

Дата: 05.07.2017 13:53

У Територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальних послуг Шишацької селищної ради ведеться активна робота по підвезенню громадян зі старостатів Шишацької об’єднаної громади.

Так, з 03 по 07 липня  2017 року,  громадяни Покровського старостату мають можливість скористатися послугою «соціального таксі»,  по підвезенню їх до Територіального центру Шишацької селищної ради, Шишацької центральної районної лікарні, аптечних відділень, банківських установ та адміністративно виконавчих установ.

Інваліди та одинокі громадяни похилого віку пройшли курс реабілітаційних послуг у відділенні денного перебування, у відділенні надання адресної натуральної та грошової допомоги отримали послуги перукаря, кожен бажаючий мав змогу відвідати психолога Територіального центру.

Підопічні висловили щиру подяку працівникам територіального центру за турботу, чуйність та увагу, яку виявили до них. Адже добре слово, чуйне ставлення теж допомагає в профілактиці різних проблем.

05 липня 2017року