1 червня – День захисту дітей

Дата: 02.06.2017 13:49

Вже другий рік поспіль в День захисту дітей в Шишацькій громаді проводиться свято «Щасливе дитинство». Цьогоріч сприятлива тепла погода дозволила перенести святкування на мальовничий берег Псла. Для цього комунальним підприємством «Техкомунбуд» було облаштовано дитяче містечко, що змогло розмістити численну малечу з усіх куточків громади.

Діти з усіх шкіл громади змогли продемонструвати свої таланти не лише на сцені, а й на персональних виставках здобутків шкіл. А талантів у наших дітлахів чимало – є серед них талановиті співаки, танцюристи, музиканти, спортсмени.  З таким підростаючим поколінням за майбутнє громади не варто хвилюватися.

Малеча з цікавістю приймала участь в майстер класах, влаштованих Будинком дитячої творчості, не відпускаючи майстринь ні на хвилину. Кожен бажаючий міг власноруч виготовити патріотичний браслетик або іншу прикрасу.

Розважали дітлахів як власними силами діячів культури громади так і з допомогою запрошених аніматорів, що з’явились перед малечою у вигляді улюблених героїв мультфільмів. Приємним сюрпризом стало шоу мильних бульбашок.

Отримав своє достойне застосування облаштований в минулому році Молодіжною радою громади кінотеатр на свіжому повітрі. Саме тут дітлахи змогли впродовж всього свята подивитися мультики та перепочити в тіні біля річки.

Також приємним бонусом для дітей була дискотека, подарунки, прохолодне морозиво в спекотний сонячний день.