День Соборності України – визначна дата в історії Української держави

Дата: 22.01.2018 13:28

22 січня у Воскобійницькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся урочистий захід, присвячений знаменній даті в історії нашої держави  –  Дню Соборності України. Біля входу в навчальний заклад замайорів державний прапор.

До актової зали були запрошені учні 8 - 11 класів, педагоги, представники громадськості. У залі, прикрашеному державним прапором, ілюстраціями з історії України, прозвучав гімн України. Учні 10 та 11 класів прочитали  урочисті рядки з поезій, що проникли в душу кожному присутньому.

Вчителька історії Дудка Марина Віталіївна розповіла про передумови, причини та наслідки проголошення Акту злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Присутні переглянули відео-презентацію, документальний фільм про бій під Крутами. Перегляд фільму не залишив байдужим нікого. Дудка М.В. провела історичні паралелі з сьогоденням, звернулася до дітей, як майбутніх будівничих Української держави.

Цікавим і логічним завершенням  виховного заходу був брейн-ринг з використанням інтерактивних технологій між командами 10 та 11 кл. Школярі показали змістовні знання з історії та географії  України.