Підтримка освіти – головний пріоритет розвитку громади

Дата: 09.12.2016 13:27

Надворі зима. Холодно. А в Ковердинобалківській філії І-ІІ ступенів Шишацької спеціалізованої школи ім. В.І. Вернадського тепло і затишно. Просторі світлі вікна надійно захищають від холоду, даруючи затишок та приємне тепло у класах та коридорах оновленої школи.

Це завдяки старанням, батьківському піклуванню голови Шишацької селищної ради Тутки О.І. та наполегливості начальника відділу освіти селищної ради Караваєвої Н.М. невпізнанною стала наша школа. Бо саме вони допомогли встановити нові теплозберігаючі вікна, закупити для школи холодильне обладнання та газову плиту. Всі діти, вчителі відчули, що про них дбають і хвилюються не на словах, а на ділі, вирішуючи всі проблемні питання конкретними справами.

Від імені педагогічного, учнівського та батьківського колективів, громадськості села висловлюємо глибоку вдячність умілим керівникам за те, що в такий непростий для становлення об’єднаної громади та в цілому нашої країни час, вони дбають про дітей, а значить – про майбутнє…