І етап Всеукраїнських змагань з баскетболу 3 x 3 у Воскобійницькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

Дата: 22.01.2018 13:26

18 січня 2018 року на базі Воскобійницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся І етап Всеукраїнських змагань з баскетболу 3×3 серед юнаків  та дівчат. Участь у цих змаганнях узяли команди Воскобійницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Шишацької обласної гімназії для обдарованих та Яреськівської загальноосвітньої школи ім. Ф. П. Борідька.

Гра між командами хлопців проходила дуже запекло, тому  спрогнозувати, хто отримає перемогу, було важко. Але із результатом 6 – 5 перемогу здобула команда яреськівських баскетболістів, друге місце посіли воскобійницькі спортсмени, третє – гімназисти.

Між командами дівчат  гра була  майже прогнозована: із рахунком 11-0  перемогла команда воскобійницьких баскетболісток. На закінчення змагань відбулася показова гра, в якій змагалися переможці: команда яреськівських хлопців та команда дівчат Воскобійницької школи. Із рахунком 11-5 перемогли представниці «слабкої» статі, які не дали жодного шансу для перемоги хлопцям.

Переможці І етапу Всеукраїнських змагань з баскетболу 3×3 представлять Шишацький район  в обласних змаганнях, які відбудуться на початку лютого.