Воскобійницька перемога

Дата: 08.05.2017 11:59

6 травня 2017 року на базі Великосорочинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Миргородського району відбувся турнір з баскетболу «Сорочинські ігри» на приз депутата Верховної Ради України О.І. Кулініча, в якому взяли команди Миргородського, Зіньківського, Решетилівського, Шишацького та Диканського районів.

Честь Шишаччини захищали вихованці Олени Миколаївни та Михайла Михайловича Батьковських, учні Воскобійницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів: Сабов Олег, Герб’як Мар’ян,Воскобійник Юрій, Борисенко Дмитро (11 кл.), Вовкобой Іван (9 кл.), Коростіленко Владислав, Вертелецький Євген, Шваб Сергій, Левченко Антон (8 кл.), Микитенко Владислав (7 клас).

Фото без опису

Перед змаганнями показав свої уміння гри в баскетбол і сам депутат Верховної Ради України О.І. Кулініч, який разом із зіньківськими спортсменами провів гру проти збірної учасників турніру «Сорочинські ігри».

Для проведення турніру команди були розподілені на 2 групи. У першійгрупі змагалисябаскетболісти Зіньківськоїзагальноосвітньої школи№ 1, Диканського району та Воскобійницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, у другій – Миргородського та Решетилівського районів і Великосорочинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

У дуже напруженій боротьбі перемогу в турнірі здобули воскобійницькі хлопці. Кращим гравцем визнано Сабова Олега.

Усі учасники турніру отримали кубки за кожне призове місце, медалі, грамоти, футболки та баскетбольні м’ячі.

Воскобійницькі учні отримали величезне задоволення від гри та багато призів і ще раз довели, що рівних вихованцям Батьковських із баскетболу немає не тільки в районі, а й в області.