Ремонт взуття для одиноких громадян та інвалідів району

Дата: 18.01.2017 11:25

Ремонт взуття є одним із найбільш поширених видів побутового обслуговування населення, який має велике значення. Своєчасний та високоякісний ремонт взуття подовжує термін його використання, відновлює первинну форму взуття, покращує зовнішній вигляд взуття під час його носіння, що в кінцевому рахунку веде до збереження його споживацьких якостей.

В територіальному центрі Шишацької селищної ради у відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги працює взуттьовик по ремонту взуття, який уміло, якісно та безкоштовно надає послуги  для одиноких громадян та інвалідів району.

Загалом  надаються такі послуги:

• ремонт підошви;
  •  ремонт підметок і набойок;
  • прошивка  взуття та інші.

Для покращення роботи та введення нових інноваційних послуг в рамках Програми соціального захисту найбільш вразливих верств населення Шишацької  об’єднаної територіальної громади на 2016 рік «Турбота»,  Шишацькою ОТГ виділено кошти в сумі 15,0 тис. грн. з метою  облаштування робочого місця інваліду (покращення умов праці), що дало змогу придбати спеціалізоване обладнання для взуттьовика тер. центру - дві швейні машинки  для ремонту та прошивки взуття.

Взуттьовик територіального центру працює згідно розробленого графіка роботи:  з 8.00 до 12.00 год.

Послугами можна скористатись за адресою:

смт.Шишаки, вул. Солодовникова 29.

Для отримання послуг потрібно надати наступні документи: паспортні дані, ідентифікаційний код, номер особової пенсійної справи, заява про прийняття у відділення. За більш детальною інформацією просимо звертатись за телефоном 92-5-02.

З віддалених населених пунктів району взуття на ремонт, можна передавати через соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома.