Дата: 15.06.2016 11:12

17 червня 2016 року о 10 годині у залі засідань Шишацької селищної ради (смт. Шишаки, вул. Корніліча, 5) відбудеться пленарне засідання сесії ради.

В числі інших планується розглянути питання «Про внесення змін до рішення сесії селищної ради «Про виконавчий комітет Шишацької селищної ради», «Про внесення змін до рішення сесії селищної ради «Про утворення старостатів Шишацької селищної ради», «Про внесення змін до рішення сесії селищної ради «Про  призначення перших місцевих виборів старост у селах Старостатів Шишацької селищної ради», «Про реорганізацію окремих загальноосвітніх навчальних закладів Шишацької селищної ради», «Про внесення змін до рішення сесії селищної ради «Про надання субвенції районному бюджету на фінансування заходів з утримання Трудового архіву Шишацького району у 2016 році», «Про внесення змін до селищного бюджету на 2016 рік».

Прес-служба селищної ради