Козацькому роду – нема переводу

Дата: 13.10.2017 11:06

12 жовтня в дошкільному навчальному закладі «Ясочка» відбулося спортивне свято «Козацькому роду – нема переводу». Свято було приурочене до Дня захисника України та Дня українського козацтва.

Вихованці старшої групи разом із інструктором з фізкультури Яною Явтушенко одягли вишиванки і під звуки козацького маршу зайшли у музичний зал. Ведуча розширила кругозір дошкільників про козацтво та сприяла популяризації фізичної культури і спорту.

Спочатку були привітання команд, і тільки після цього розпочалося спортивне свято, де діти змагалися бути відважними, спритними, сильними, як справжні українські козачата. Під час свята проводилися естафети «Вершники на конях», «Збери ядра для гармат», «Перекоти колоду», «Наноси водички із кринички», «Варенички» та командне перетягування канатів.

А в кінці свята діти отримали масу задоволення, бадьорий настрій і смачні дари осені – яблука.