Мультидисциплінарна команда Територіального центру

Дата: 06.09.2016 10:54

02 вересня 2016 року мультидисциплінарна команда Територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Шишацької селищної ради відвідали с. Сагайдак де надали підопічним територіального центру послуги  соціального працівника, медичної сестри, перукаря, психолога та соціального робітника (комірника). Підопічні були дуже вдячні, що отримали вдома такі їм необхідні послуги, як вимірювання тиску, стрижка,  бесіда з психологом та отримання безкоштовно необхідних б/у речей, за що висловили велику подяку працівникам територіального центру.

Фото без опису

Також цього ж дня в.о. завідувача та соціальний працівник відділення соціальної допомоги вдома, була проведена перевірка якості надання соціальних послуг соціальними робітниками, які обслуговують пенсіонерів по Сагайдацькому старостаті. Перевіркою встановлено, що соціальні робітники належно виконують свої функціональні обов’язки, надають підопічним послуги відповідно до рухової активності, а саме: доставка продуктів, медикаментів, води, приготування їжі, прибирання житла, сплата платежів та інші соціальні послуги згідно Державного Стандарту догляду вдома. Підопічні задоволені роботою соціальних робітників скарг та нарікань не має.

Фото без опису