Послуги пункту прокату засобів реабілітації

Дата: 01.02.2018 10:51

Відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Територіального центру Шишацької селищної ради було проведено інвентаризацію засобів реабілітації, які видавалися громадянам Шишацького району в тимчасове користування. При перевірці було встановлено, що деякі громадяни технічними засобами реабілітації не користуються.

Оскільки послуги з прокату надаються БЕЗКОШТОВНО у тимчасове користування громадянам України, то ж усі бажаючі можуть скористатися  інвалідними візками, ходунками, нічними стільцями та іншими засобами реабілітації.

Запрошуємо Вас скористатися послугами пункту прокату. Звертатися за адресою: смт. Шишаки, вул. Солодовнікова, 29. Телефон: 92 502.