Шишацький районний сектор ДСНС застерігає

Дата: 30.03.2017 10:45

Фото без опису

У зв'язку з тим, що почастішали пожежі на відкритій території  Шишацької селищної ради, а саме:

• 24.03.2017 року поблизу метанової заправочної станції , близько 3 га сухої рослинності ;
  • 26.03.2017 року Покровський старостат, близько 2 га ;
  • 29.03.2017 року поблизу Шишацького сміттєзвалища, близько 3 га ;
  • 29.03.2017 року с. Маликівщина , Гоголівського старостату, близько 1 га .

Випалювання сухої рослинності має згубний вплив на стан навколишнього природнього середовища, адже призводить до забруднення атмосферного повітря, руйнування екосистеми (знищення комах, тварин, рослин та мікроорганізмів), погіршення якості ґрунту, спричинення різноманітних захворювань.

Люди, спалюючи суху рослинність чи інші речовини, не уявляють собі небезпеки вдихання диму тліючого багаття, вважаючи, що, якщо тривалість дії невелика, а концентрація шкідливих речовин низька, шкоди здоров'ю та довкіллю не наноситься.

Шишацький районний сектор в котрий раз нагадує , про те що спалювання сухої рослинності, стерні, опалого листя - категорично забороняється !!! оскільки це може призвести до неконтрольованого горіння, під час якого можуть постраждати як люди так і тварини !!!

Пам'ятайте краще попередити пожежу, ніж її гасити .

При виявлені пожежі телефонуйте - 101 " Служба порятунку" .

Начальник Шишацького РС

ГУ ДСНС України у Полтавській області