Відбувся обмін досвідом

Дата: 14.04.2017 10:40

13 квітня 2017року, колектив Територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Шишацької селищної ради на чолі з директором Світланою Васильченко,  дружньо зустрів приїзд колег з Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миргородської міської ради.

Гості з Миргорода побували у всіх відділеннях територіального центру Шишацької селищної ради, мали змогу побачити роботу спеціалістів відділень, як і чим оснащені кабінети, від котрих були в захваті.

В ході зустрічі керівники структурних підрозділів обговорили ряд питань стосовно роботи.  Присутні ділилися досвідом роботи, мали змогу ознайомитися з документацією відділень територіальних центрів, і взагалі зустріч пройшла у творчій невимушеній атмосфері живого діалогу та обміну думками. По закінченні обидва колективи прийшли до висновку про подальшу тісну співпрацю, адже головним у роботі є турбота і піклування про пенсіонерів, одиноких громадян, інвалідів, ветеранів війни та праці, постійне вдосконалення якості соціальних послуг, стовідсоткове охоплення соціальними послугами усіх жителів району, які цього потребують.