У Верховній Раді

Дата: 12.12.2017 10:10

7 грудня 2017 року  на екскурсію до Верховної Ради  на запрошення народного депутата України Олега Івановича Кулініча завітали освітяни Шишацького та Диканського районів, які входять до 147-ого виборчого округу.

Представницею інформаційного центру Верховної Ради проведено екскурсію, під час якої освітяни дізналися про історію українського парламентаризму,  створення самої споруди Верховної Ради.

Та найбільші враження освітяни отримали від перегляду засідання в сесійній залі. Вони на власні очі побачили, як працює парламент, як вирішуються  важливі для українського народу  питання: прийняття бюджету та земельне.

У перерві між засіданнями Народний депутат України Олег Кулініч зустрівся із делегацією з Полтавщини. Обговорив з освітянами ситуацію в країні, з навчальними закладами. Директори шкіл та керівники відділів освіти Шишаччини та Диканщини подякували Олегові Івановичу за добрі справи, які він робить для освіти 147-ого виборчого округу, за цікаву екскурсію та сфотографувалися на пам’ять.

Загалом для усіх освітян відвідання Верховної Ради стало приємним і цікавим досвідом.