Пенсійний вік – це не кінець життя

Дата: 16.11.2016 09:50

Пенсійний вік – це не кінець життя, а всього на-всього золота його частинка. Коли життя стає дещо повільнішим, але від того не менш прекрасним, сповненим посмішок уже дорослих дітей та онуків настає час присвятити собі більше уваги, потурбуватися про здоров’я, відпочинок та збагачення свого світогляду. Адже ніколи не буває пізно здобувати нові знання їх навички, які вкрай необхідні для життя у сучасному мінливому світі.

На базі відділення денного перебування Територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Шишацької селищної ради, продовжує свою діяльність «Університет ІІІ віку» у Сагайдацькій ветеранській організації. Так  15 листопада 2016 року, в приміщенні Сагайдацького старостату відбулася зустріч Світлани Шони – завідувача відділення денного перебування територіального центру з слухачами  «Університету ІІІ віку» та прочитана лекція Легейдою Вікторією – заступником начальника відділу «Шишацького бюро правової допомоги першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги» на тему: «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?»  Досить цікавою та змістовною виявилась лекція. Студенти з задоволенням слухали розповідь та задавали чимало запитань.