73-я річниця визволення Сагайдацького краю

Дата: 23.09.2016 09:37

22 вересня 2016 року в приміщенні Сагайдацького старостату відбулися урочистості до 73-ї річниці визволення Сагайдацького краю від німецько-фашистських загарбників. Присутніх ветеранів привітали староста Сагайдацького старостату Лідія Карпенко, директор Територіального центру Світлана Васильченко, голова місцевої ветеранської організації Михайло Петрович Криворотько, а також учителі та учні Сагайдацької загальноосвітньої школи. В ході вітань відбувся святковий концерт, організований Сагайдацьким будинком культури.

Давно відгриміли залпи Великої Вітчизняної війни. Суворий час став надбанням історії, та хоч би скільки ще минуло часу, доки існуватиме на землі українська нація – країна вклонятиметься солдатам Перемоги і наш священний обов’язок – не забувати, якою ціною було її здобуто.

По закінченню урочистої частини, ветерани та учні поклали квіти до вічного вогню. В рамках заходів, для ветеранів Сагайдацького краю проведено благодійний святковий обід.