Університет ІІІ віку

Дата: 14.11.2016 09:36

Збереження в житті взаємодії людей похилого віку з соціальним середовищем, та активне залучення їх до участі у суспільному житті громади – ось основна мета «Університету ІІІ віку» Територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Шишацької селищної ради.

14 листопада 2016 року в приміщенні відділення денного перебування пройшло заняття «Університету ІІІ віку» для слухачів Шишацької ветеранської організації на тему: «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?». Лекцію провела Легейда Вікторія – заступник начальника відділу «Шишацького бюро правової допомоги першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги». Було розглянуто ряд питань: Що таке безоплатна вторинна правова допомога? Що потрібно для звернення до центру правової допомоги? Чи кожен має право на безоплатну вторинну правову допомогу? Які правові послуги можна отримати в центрі правової допомоги? Куди звертатися для отримання безоплатної правової допомоги? У яких випадках може бути відмовлено у наданні безоплатної вторинної правової допомоги?

Натомість  слухачі «Університету ІІІ віку» задавали питання стосовно тематики.