Випускні свята у «Ясочці»

Дата: 20.06.2017 09:12

25 і 30 травня прощалися зі своїм садочком діти груп «Колобок» і «Вишенька». До свята готувалися і батьки, і працівники дошкільного закладу, і, звичайно, винуватці свята – випускники старших груп.

Дуже красиво був оформлений музичний зал кульками в біло-голубих  тонах. Усі діти чудово підготувалися до свята, одягнули нарядні костюми, дівчатка виглядали, як маленькі принцеси. Розучили таночки, пісні та вірші.

Приємно було бачити урочисті щасливі обличчя дітей, їх радість під час виступів. Кожна дитина проявила себе хорошим декламатором, виконавцем пісень. Малята молодшої групи привітали випускників напутніми словами. Під звуки незабутньої мелодії діти танцювали перший свій вальс.

Випускники групи «Колобок» виконали свій улюблений флешмоб. Хлопчики енергійно та красиво виконали танець джентльменів. А який неповторний був танець «Мрія»!

Час швидко промайнув: здавалося б, ще зовсім нещодавно вони прийшли в дитячий садок перший раз, а вже тепер їх чекає школа. Сподіваємося, що цей святковий випускний запам’ятається нашим дітям надовго!

В добру путь, дорогі діти!