Акція «Запобігти, врятувати, допомогти!»

Дата: 26.09.2017 09:11

Уже стало традицією приймати в дошкільному навчальному закладі «Ясочка» гостей –  працівників МНС Шишацького РС ГУ ДСНС України в Полтавській області. Напередодні професійного свята «Дня працівника цивільного захисту», 13 вересня 2017 року в дошкільному навчальному закладі «Ясочка» в рамках громадської акції «Запобігти, врятувати, допомогти!» проводилися практичні заняття з дошкільнятами. Провідний фахівець  Шишацького РС ГУ ДСНС України в Полтавській області Каленіченко Ю.В. познайомив дітей із небезпекою користування сірниками, електричними приладами без дозволу батьків.

Наступним етапом стала розповідь про правила безпечної поведінки під час відпочинку у лісі та правила поведінки під час знаходження невідомих предметів. Осіння пора багата на врожаї, а в лісі діти із батьками збирають гриби. Провідний фахівець Каленіченко Ю.В. відмітив, що дітям дошкільного віку їсти гриби взагалі не можна. Під кінець розповіді малеча мала можливість побачити та потримати «рукав» для тушіння вогню, посидіти в пожежній машині.

Фото без опису

Дошкільнята подякували рятувальникам за цікаву розповідь та пообіцяли дотримуватися правил пожежної безпеки і завітати на екскурсію до пожежної частини.

Фото без опису