На крилах творчості Довженка

Дата: 30.10.2017 08:54

Олександр Петрович Довженко! Яскрава особистість!

Він і кінорежисер, і сценарист, драматург, живописець, графік, етнограф, оратор, дипломат, військовий кореспондент, філософ. Все це дало йому право піднятися на вершину світової слави і заявити про геніальний талант Довженка. Твори письменники стали справжніми мистецькими шедеврами.

Учні Гоголівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені М.В.Гоголя Шишацької селищної ради Полтавської області із задоволенням поглиблюють знання про творчість письменника, з’ясовують ставлення Олександра Довженка до зображуваних у творах подій. Тому вони активно долучилися до конкурсу «На крилах творчості Довженка», представивши свої роботи у двох номінаціях - «Юний художник» та «Юний актор».

Фото без описуФото без опису

Справжні декламаторські та акторські здібності, уміння вести себе на сцені перед глядачами показала учениця 8 класу Темченко Христина. У декого з’являлися  навіть сльози на очах, коли  слухали уривки із оповідання «Мати» у виконанні саме цієї школярки.

За рішенням журі: народного артиста України, актора Полтавського драматичного театру імені М.В.Гоголя Голуба Василя Григоровича, заступника директора Полтавського драматичного театру імені М.В.Гоголя Шрам Лариси Михайлівни, керівника проекту огляду-конкурсу «На крилах творчості Довженка» Онищенко Яни Михайлівни  учениця Гоголівської школи Темченко Христина посіла почесне третє місце. Її підготувала учителька вищої  кваліфікаційної категорії Шарлай Валентина Володимирівна.

Фото без опису

Та не тільки ця нагорода чекала на Христину. Відомі художники України, а саме вони оцінювали роботи учасників конкурсу, відзначили малюнок учениці нашої школи, і вона знову отримала  ІІІ місце. Дві бронзові нагороди, дві грамоти та грошові нагороди за свій талант отримала Темченко Христина 25 жовтня 2017 року, коли підводилися підсумки цього конкурсу. Цей огляд-конкурс був започаткований генеральним директором ТОВ «АФ «ім. Довженка» Скочком Віктором Миколайовичем.

Фото без опису

Наприкінці заходу всіх чекав приємний сюрприз – вистава «Вечори на хуторі біля Диканьки» у виконанні справжніх майстрів сцени, акторів Полтавського драматичного театру імені М.В.Гоголя.

Н.О.Скочко – директор Гоголівської загальноосвітньої  школи  І-ІІІ ступенів імені М.В.Гоголя