Відзначення Міжнародного дня інваліда у стаціонарному відділенні

Дата: 06.12.2017 08:53

Відзначення Міжнародного дня інваліда – це добра нагода нагадати суспільству про обов’язок перед особами з обмеженими можливостями, що потребують особливої уваги, підтримки та допомоги. На долю цих людей випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Працівники Територіального центру Шишацької селищної ради переймаються проблемами своїх підопічних щодня, а у дні святкові залучають волонтерів і благодійників зробити якомога більше доброго для таких людей.

Особливої уваги потребують інваліди, одинокі люди поважного віку, котрі знаходяться в стаціонарному відділенні для постійного та тимчасового проживання Територіального центру. Для них працівники відділення денного перебування спільно з Шишацькою громадою церкви християн адвентистів сьомого дня Дніпровської конференції організували та провели благодійну акцію «Добрі серця». Вони поспілкувалися з бабусями та дідусями, подарували їм подарунки, виготовлені власноруч, подарували тепло своєї душі, увагу та турботу. Потім відбувся благодійний концерт.