Юні театрали

Дата: 28.03.2017 08:53

Театр – це особливий світ, віддалений від нас,

як сцена від партеру.

Між театром і дійсністю знаходиться оркестр,

музика і вогняна смуга рампи.

Дійсність, обминувши область звуків і

переступивши через вогні рампи,

являється нам на сцені, насиченою поезією
Генріх Гейне

Театр – це ні з чим незрівнянне мистецтво, його специфіка полягає в зображенні подій, які відбуваються безпосередньо перед глядачем; глядач стає їх свідком і співучасником, що визначає особливу силу ідейного і емоційного впливу театру. Минають роки, століття, а театр залишається найулюбленішим і затребуваним видом мистецтва.

24 березня 2017 року на базі Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді відбувся обласний етап огляду-конкурсу театральних колективів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

В цьому році навчальні заклади Шишацької об’єднаної територіальної громади представили вперше театральна студія «Темі» Шишацької спеціалізованої школи ім. В. І. Вернадського та традиційно – колектив «Енеїда» Сагайдацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

На розсуд глядачам і членам журі були продемонстровані уривок з твору Всеволода Нестайка «Тореадори з Васюківки» та Михайла Старицького «Майська ніч» за повістю Миколи Гоголя.

Фото без опису

Члени журі відмітили реалістичність образів, відтворених акторами-аматорами, за що обидві команди Шишацької спеціалізованої школи ім. В. І. Вернадського та Сагайдацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів нагороджені дипломами лауреатів ІІІ ступеня.

Сподіваємося, що і в подальшому театральна студія «Темі» та колектив «Енеїда» будуть приємно дивувати глядачів своєю творчістю.