Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті

Дата: 23.02.2017 08:52

Діяльність дошкільного навчального закладу на сучасному стані неможлива без ефективного вирішення пріоритетних завдань розвитку навчання та виховання дітей, без пошуку оптимальних форм організації освітнього процесу, використання перспективного досвіду, а також здійснення інноваційної діяльності. 22 лютого цього року на базі дошкільного навчального закладу «Ясочка» відбулося засідання методичного об’єднання вихователів дошкільних навчальних закладів відділу освіти Шишацької селищної ради з питань «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

Голова методичного об’єднання вихователів відділу освіти Шишацької селищної ради Баранець О.Г. у своїй доповіді «Використання педагогічних технологій у роботі з дошкільниками» звернула увагу на актуальність і специфіку впровадження інноваційних технологій у практику діяльності дошкільних навчальних закладів. Педагоги переглянули заняття з валеології у молодшій групі «До люстерка підійшли, і себе ми там знайшли» вихователя Гурин Ж.С., яка подала, як правильно у молодших дошкільнят формувати знання про призначення частин тіла та піклуватися про збереження здоров’я.

Під час роботи методичного об’єднання методист відділу освіти Шишацької селищної ради Васильченко Н.Ю. ознайомила вихователів з презентацією «Інноваційні технології та методики у галузі дошкільної освіти» та провела тест для вихователів «Готовність до здійснення інноваційної діяльності».

З творчим здобутком по впровадженню оздоровчих технологій виступила вихователь вищої категорії Шовкопляс Л.М., яка  поділилася своїм досвідом по використанню в роботі дихальної гімнастики О.Стрельникової та розкрила ідею цієї технології на презентації «Дихальна гімнастика О. Стрельникової». Як підсумком методичного об’єднання, було проведено вихователем Шовкопляс Л.М.  майстер-клас для педагогів, використовуючи комплекс вправ дихальної гімнастики О.Стрельникової.

Учасники методичного об’єднання отримали новий багаж знань та методичні рекомендації щодо впровадження інноваційних технологій в практику роботи дошкільних навчальних закладів.